browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Безкоштовний домен ORG.UA став платним

Posted by on 9 Січня 2013

Безкоштовний домен ORG.UA став платнимМісяць назад від Адміністрації доменів org.ua мені надійшов лист наступного вмісту:

Шановний реєстранте,

В зв’язку з переводом доменів org.ua на нову схему роботи
Вам необхідно перевести домени на обслуговування до одного з реєстраторів.

і т.п.

Я відразу пошукав інфу по різних сайтах і форумах. Виявляється, що під словами “Перевод на нову схему роботи”  мається на увазі банальне – Домени org.ua починаючи з 2013 року стають платними! Нажаль можливість зловити “шару” в Інтереті стає все менше і менше 🙁

Hostmaster, який раніше адміністрував ОРГ.УА  запропонував перевести його до одного з списку сторонніх реєстраторів. Ось цей список:  Список запропонованих реєстраторів. Вартість переходу, як правило – безкоштовна, а от вартість за рік делегування становить від 50 до 90 грн/рік. Що не дуже приємно, так як втрачається основна безкоштовна “фішка” ОРГ.УА. За ті ж самі гроші можна дозволити собі COM.UA або щось подібне.

Тим не менш я поки вирішив не чіпати звичну назву seka.org.ua і сьогодні перейшов до реєстратора http://www.ukraine.com.ua. Чому саме такий вибір з переставленого обширного списку, спитаєте ви? Я переглянув весь список, і вибрав серед них – тих хто має більш-менш пристойний сайт. Далі вибрав реєстраторів в Києва та Одеси – на мою думку саме ці міста оперують достатніми каналами зв’язку. А із тих 5-ти що залишилось – вибрав найдешевший http://www.ukraine.com.ua із оплатою 56 грн/рік.

Відразу сподобався інтуїтивний інтерфейс і подвійна авторизація за допомогою СМС. Зараз чекаю на остаточне перенесення  seka.org.ua на їхні нейм-сервера. Сподіваюсь на роботу даного блогу це ні як не вплине.

6 Responses to Безкоштовний домен ORG.UA став платним

 1. Serg

  Тенденція серед Хостмастеровських доменних зон, які ніби були “публічні” доменні зони, а у підсумку стали “приватні” – тепер належать конкретним особам з оточення Хостмастера та їх фірмам 🙂

 2. Сергій

  Хм. Цікаво, не чув що BZ.ua безкоштовний. Хоч він і не так “звучить”.
  Але тенденція все одно, нажаль, негативна.

 3. Serg

  добре що BZ.ua покищо безкоштовний

 4. seka

  А чому “приходилось”? Змінила реєстратора, чи забила на хостінг віддавши перевагу публічним Гугл/Яндек і т.п. блогам?

  • julatik

   Та то я не для себе шукала хостера, а “на замовлення”. В результаті моя з ними співпраця була досить короткою 🙂

 5. julatik

  Приходилось працювати з цим реєстратором (хостером), пам’ятається теж вибрала їх через низькі ціни та загальне гарне враження (сформоване на основі сайту). Рада, що seka.org.ua залишився з нами 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *