browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Катання на Буковелі

Posted by on 31 Січня 2011
Сьогодні о 3 годині ночі повернулися з Карпат. Трохи стомилися – бо в автобусі заснути практично неможливо. Місця досить зручні для сидіння але аж ні як не для спання.

День перший.
П’ятниця, туман. Чудово “Вкаталися”, згадав як робиться поворот на 180/360 градусів. Навчився більш-менш тримати лижі паралельно! Приїхали у Яремче і – в душ. Поїли. Заснули з Андрюхою майже моментально.

День другий.
Субота. Погода “Мрія зимових Карпат”. Дуже сонячно і тепло. Лише такими я хочу собі уявляти зимові Карпати.
Вирішив сьогодні скітурити. Маршрут г.Довга – г.Плоска і назад, якраз по старому кордону, “По стовпчикам”. Згадав – що якось один вуйко мені хвалився, що пройшов Україною весь старий кордон, мені до цього ще дуже далеко =). Снігу не багато але досить щоб комфортно іти на лижах вгору і з’їжджати вниз з вітерком. Два рази бачив народ на снігоходах, що каталися з верху підйомника г. Довга – але то мабуть зовсім не той КАЙФ. Сонце, навколо краєвиди, гори, засніжені ялинки. Краса. Тримаюсь стовпчиків, на одному боці завжди акуратно вибито букву P (Poland), на іншому – CS(Czech-Slovakia). На деревах інколи трапляється літнє червоно-чорне маркування стежки. Загалом мандрівка зайняла приблизно 6 годин, по три години в один бік + перекус на г.Плоска + автофотосет.
Випробували із братєльніком нещодавно куплені радіостанції Motorola T8. Між горами г.Довга – г.Плоска приблизно 8-8.5км – чудовий зв’язок.
Повернувся тим же шляхом, і ще встиг 2 рази з’їхати по 5-й трасі.

Маршрут  г.Довга - г.Плоска

День третій.
Знову неймовірно сонячний і радісний день. Суцільне катання, релакс, фотосети із гарними дівчатами. Чудовий день. Жаль рано треба на автобус, їдемо додому.

Щасливі лижниці

Витрати:
Проїзд вартує 470грн, в це входить:
– трансфер автобусом “Старий Неоплан” Вінниця-Яремче-Вінниця
– трансфер Яремче-Буковель-Яремче (3 дня)
– проживання у Яремче. Є всі зручності, душ, чайник (їжа своя)
Катання: 255грн – скіпас на цілий день (це із 20% ранковою знижкою). + На перший день я умудрився купити скіпас на день за 200грн. з рук.
Їжа куплена у Вінниці: Гречка, макарони, консерви і т.п. Приблизно 100грн.
Витрати на місці: Десь 50грн (мабуть).
Загальна сума: 470+200+255+100+50 = 1075грн.

Сьогодні планую розібрати фотографії. І щось залити на seka.io.ua

3 Responses to Катання на Буковелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.