browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Молдова нас чекала

Posted by on 19 Жовтня 2011
В цьому році відвідати Європу нам не вдалося і ми обмежилися недалеким “зарубіжжям”.
Принципі я давно думав побувати в Молдові, і цієї осені це відбулося.
Їхали велосипедами, зібралося 4 людини, так що все було швидко і оперативно. Ми відвідали всі місця які запланували: обриви Дністра, фортеця в Сороках, старий Скельний монастир, старий Орхей, місцеві виноградники ;), антигравітаційний пагорб, винзавод в Криково, і звісно Кишинів. Виїхали з Могилів-Подільського через Бушу.
Буша
Проїхали вздовж Дністра практично всю Молдову. Із погодою нам дуже підфортило – було тепло і сонячно, лише на кордоні із Україною наприкінці подорожі нас “підмочило”.
Їли смачнющий виноград із місцевих плантацій. Попили місцевий рожевий “Букет Молдови”, а також декілька пляшечок прихопили із собою.
Кишинів. Ресторан "Регал"
Враження від Молдови і місцевих жителів дуже позитивні. Живуть загалом вони не дуже багато, не шикують, але  роботящі, поля і садки дуже доглянуті, ніде поле не пустує. Усі дуже ввічливі і приємні. Дуже полюбляють збирати горіхи, нічого “не рекомендують”, а також полюбляють їздити на машинах універсалах переважно європейських марок (я теж полюбляю універсали!). У них навіть на знаках намальовані “універсали”.
Заїхали також в Білгород-Дністровський на фортецю – вражає! Це мабуть найбільша і найбільш збережена фортеця яку мені доводилася бачити. Три яруси оборони, великий внутрішній двір, а також вигляд на лиман. Облазили все що змогли.
Білгород-Дністровська фортеця
Наш маршрут завершувався в Затоці біля Кароліна-Бугаз. Покупалися в морі на пустому пляжі, який ще не так давно “кішив” відпочиваючими.
В сумі наїздили 530км.
Із наддетальним звітом нашої чарівної супутниці можливо ознайомитись ТУТ.

2 Responses to Молдова нас чекала

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.