browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Новий розділ “Карти для GPS Magellan Triton”

Posted by on 21 Грудня 2011

Magellan Triton

 

Сьогодні започаткував новий розділ на цьому блозі. Він присвячений одному з моїх домашніх улюбленців – “ЖПСці” GPS Magellan TritonНа дану сторінку я планую по можливості викладати карти (як растрові так і векторні) для навігатора GPS Magellan Triton. Я маю 1500 модель “Тритона” і колись відчував (і зараз часом також) гостру “нестачу” картографічного матеріалу а також часу для його конвертації в специфічний Магеланівський формат. Даний  розділ буде саме для   GPS Magellan Triton – розширення файлів *.rmp для растра та *.imi для вектора. Можливо вони також підійдуть для нових моделей серії Magellan Explorist.

У розділ можливо зайти через нижнє меню (у самому низу сторінки блогу).

Дані карти я склеїв сам із наявного у мене та Інтернеті матеріалу. Думаю це зекономить трохи часу тритоноводам-початківцям. В планах є розписати покрокові інструкції “поклейки” растрових карт, а також потрібні для цього програми та утиліти. Також панується створити окремий розділ інших наявних у мне карт для популярної програми Oziexplorer.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.