browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Новий розділ – Карти для OziExplorer із GPS прив’язкою, генштабівські карти та інші топографічні карти.

Posted by on 1 Квітня 2012

OziExplorer карти

Нарешті закинув більшість наявного у мене картографічного матеріалу в інет.

Карти мирно лежатимуть на сторінці: Карти для OziExplorer із GPS прив’язкою, топографічні карти, генштабівські карти.

Користуйтеся на здоров’я, але не забувайте, що будь-яка електронна карта ніколи не замінить велику зручну паперову карту!  Хоча б тому, що в неї не завернеш ковбасу, не зробиш шапочку від сонця,  або не розпалиш багаття.  Використовуйте їх виключно з метою планування маршруту, а також орієнтації на місцевості, коли випадково загубитесь. А перед мандрівкою обов’язково придбайте паперовий оригінал! 

На дану сторінку я планую по можливості викладати топографічні та інші карти  у поширених графічних форматах (*.jpg, *.png, *.gif) із файлом-прив’язкою (*.map) для популярної навігаційної програми OziExplorer.

Дані карти я відсканував та склеїв для себе із наявного у мене картографічного матеріалу, або познаходив на просторах Інтернету . Думаю це зекономить чимало часу туристам-початківцям. В планах є розписати покрокові інструкції “прив’язки” сканованих карт, конвертацію у різні зручні формати, а також потрібні для цього програми та утиліти.

Всі карти я залив собі на Dropbox із прямими посиланнями, відповідно не треба завантажувати файли з сумнівних файлообмінників. Водночас можливі перебої в роботі цих прямих посилань при великій кількості бажаючих завантажити карти. Тому, якщо Dropbox скаржитеметься на трафік – зачекайте деякий час…

Якщо у вас є цікавий картографічний матеріал, я буду дуже вдячний, якщо ви вийдете на зв’язок зі мною, і я спробую розмістити його у даному розділі.

Приємних, захоплюючих подорожей!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.