browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Правильне dutyfree

Posted by on 25 Березня 2018
Чек з duty free

Чек з duty free

Дютіфрі в перекладі з англійської (duty free) те і означає – “без податку”. Тобто без усіляких акцизів надбавок НДСів і т.п., лише реальна вартість із врахуванням прибутку виробника, звісно.

І за логікою речей, товари з магазинів дютіфрі на кордоні та у “нейтральних смугах/водах” не має кому оподатковувати і вони повинні коштувати менше аніж аналогічні у магазинах в середині країн.11
Практика показує абсолютно зворотню тенденцію. Бариги в аеропортах та на пунктах пропуску зловживають своєю виключною монополією і виставляють ціни які вдвічі, а інколи втричі перевищують реальні.
Але так не усюди.
Під час прибирання полички дома наткнувся на приємний сюрприз – чек із вагончика дютіфрі що на кордоні Молдови та одеської області. Це була заключна частина нашої незабутньої вело подорожі Молдовою. Тоді я затарився чотирма! (Більше у вело-сумку просто не влізло) пляшками “Букет Молдавии” лише по 2 Євро!
Зараз, кажуть, Придністров’я закрило цей завод 🙁

Шкода, добра була водичка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.