browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Тарифні нововведення від Укрпошти

Posted by on 2 Серпня 2018

Продав на ОЛХ велораму. Звичайна собі алюмінієва велосипедна рама, разом з упаковкою вага близько 3х кілограм. Продавець попросив відіслати її Укрпоштою “Щоб по-дешевше”.

Десь з пів-року назад подібна пересилка по Україні із важкелезною сталевою рамою Ардіс, пам’ятаю, коштувала у них орієнтовно 35-45 грн.

Укрпошта. Сумлінно дочекався своєї черги за бабушками, які відправляли варення онукам. Оператор щось довго клацала на комп’ютері, рахувала, міряла, зважувала. Врешті-решт не приховуючи власного здивування оголосила вартість пересилки у 383 грн., як закордон!… Кажу їй: “Щось тут не те!”. Вона кудись дзвонить, довго чекає, спілкується. Потім знову  клацає на комп’ютері, рахує, міряє, зважує, і каже: “Так. Така вартість і буде”. І ще, каже, що з першого липня у них були впроваджені нові вигідні тарифи.

Я дякую за цінну інформацію, забираю раму, розвертаюсь і відправляю посилку Новою Поштою за 113 грн.

Я не в змозі однозначно прокоментувати цінову політику менеджерів “Укрпошти” нової формації (чи можливо менеджерів з Міністерство інфраструктури України, якому вона підпорядковується). Але, однозначно вибір перевізника наступної пересилки буде схилятися не на її бік.

Власне питання. Як може такий “монстр” як Укрпошта із відділеннями у  будь-якому Мухосранську, каналами зв’язку,  мінімалістичним сервісом,  і державною підтримкою, виставляти тарифи вищі ніж пропонують конкуренти?

З.І.

Знайшов шикарний сервіс. Називається “Електронні повідомлення на електронну Інтернет-адресу” (для тих хто не в тєме розшифрую: це банальний e-mail) усього по 5 грн.  за слово. Без ПДВ!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.