browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Карти для GPS Magellan Triton

Magellan Triton

На дану сторінку я планую по можливості викладати карти (як растрові так і векторні) для навігатора GPS Magellan Triton. Я маю 1500 модель “Тритона” і колись відчував (і зараз часом також) гостру “нестачу” картографічного матеріалу.

Одночасно трохи систематизую свої карти. Даний  розділ буде саме для   GPS Magellan Triton – розширення файлів *.rmp для растра та *.imi для вектора.

(Якщо у вас немає GPS  приймача Magellan Triton – можливо Вам варто перейти до розділу “Карти для OziExplorer із GPS прив’язкою, топографічні карти, генштабівські карти“)

Можливо дані карти також підійдуть для нових моделей серії Magellan Explorist.

Дані карти я склеїв сам із наявного у мене та Інтернеті матеріалу. Думаю це зекономить трохи часу тритоноводам-початківцям. В планах є розписати покрокові інструкції “поклейки” растрових карт, а також потрібні для цього програми та утиліти.

Всі карти я залив собі на Dropbox із прямими посиланнями, відповідно не треба завантажувати файли з сумнівних файлообмінників. Водночас можливі перебої в роботі цих прямих посилань при великій кількості бажаючих завантажити карти. Тому, якщо Dropbox скаржитеметься на трафік – зачекайте деякий час…

Почнемо. У джентльменському наборі будь-якого туриста ці карти мають бути обов’язково!

По-перше це звичайнісінький “Генштаб кілометровка”  зібрана до купи з листів шановного пана Олекси Резніка.  Всі 539 листа склеєні у один *.rmp  файл і тому ним надзвичайно просто користуватися ніж шукати в списку потрібний лист.

Генштаб километровка Украины

Генштаб кілометровка України. Масштаб 1:100000 (Розмір 945 Мбайт)

(Дзеркало 2)

(Нещодавно помітив, що деякі SD картки не сприймають файли об’ємом близько до 1 Гб і більше. Чому це так – мені невідомо.  Якщо у вас трапиться така проблема – спробуйте іншу  SD картку!)

Другою і третьою картою є також “Генштаб” – “п’ятсотметровки” (1:50000). Найбільш популярні з точки зору туристських маршртутів місць – Крим та Карпати.

Насправді лише ці місця України я знайшов в Інтернеті у такому маштабі, хоча можливо погано шукав. Як і попередня карта, відмінна прив’язка і деталізація.

Генштаб пятсотметровка Крыма

Генштаб п’ятсотметровка Криму. Масштаб 1:50000 (Розмір 190 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Охоплює всю гірську частину Криму, південний берег, а також трохи центральну частину.  Для решти території Криму вона не портібна – згодиться кілометровка.

Генштаб пятсотметровка Карпат

Генштаб п’ятсотметровка Карпат. Масштаб 1:50000 ( Розмір 234 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Охоплює всю гірську українську частину Карпат.  Незамінна якщо загубишся в тумані у хащах (перевірено). Зручна для зимових походів та скітуру. На жаль сучасних туристичних маршрутів не позначено.

До базових карт я би ще додав багатошарову Яндекс чи Google карту України – що значно спрощує навігацію між картами різних масштабів. Викладу її пізніше. Далі підуть Всі інші карти, які я колись зробив не встиг витерти і знайшов у себе на вінті.

Цього літа ми їздили велосипедами Молдовою. Тому викладаю підготовлену саме для цього походу карту Молдови.  Кіломтровку в Інтернеті я не знайшов, але як на мене двокілометровки було достатньо. Не така вже вона і велика та Молдова 🙂

Генштаб двухкилометровка Молдова

Генштаб двохкілометровка Молдови. Масштаб 1:200000 (Розмір 61 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Карта двошарова, верхній шар великого масштабу для зручності перегляду. Зручна та компактна, це все що я про неї можу сказати.

І ще на додачу підбірка із трьох карт, кілометровка та дві п’ятсотметровки. Це Росія, Приельбрусьє, і власне сама гора Ельбрус. Імхо для альпіністів не дуже зручні, але для пішоходників згодяться.

Генштаб километровка Приэльбрусья

Генштаб кілометровка Приельбрусьє. Кавказ. Масштаб 1:100000 (Розмір 13 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Генштаб пятсотметровка Приэльбрусья

Генштаб п’ятсотметровка Приельбрусьє. Кавказ. Масштаб 1:50000 (Розмір 54 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Генштаб пятсотметровка Приэльбрусья

Elbrus and Environs (Ельбрус та його околиці – англомовна карта), п’ятсотметровка. Масштаб 1:50000 (Розмір 15 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Massif et tour du Mont-Blanc (Массив Монт-Блан, а также окресности Шамони)

Massif et tour du Mont-Blanc (Масив Монт-Блан, а також околиці Шамоні – оригінальна французька карта), п’ятсотметровка. Масштаб 1:50000 (Розмір 17 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Швейцария, общая карта, двухкилометровка

Швейцарія, загальна оглядова карта, двохкілометровка. Масштаб 1:200000 (Розмір 85 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Чорногория. Очень детальная карта из всемя тропами и высотами,  три слоя детализации

Чорногорія. Дуже детальна карта із усіма стежками та висотами,  три шара деталізації. Масштаб 1:25000 (Розмір 580 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Чорногория. Очень детальная карта из всемя тропами и высотами,  три слоя детализации

Чорногорія. Дуже детальна карта із усіма стежками та висотами,  три шара деталізації. Масштаб 1:100000 (Розмір 111 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Давно вже думав зібрати велопохід Чорногорією, але ще це усе поки задумка. А от деякий картографічний матеріал, як бачите, назбирав.  Переше що згадую про Чорногорію ще середземноморське побережжя, каньйон р. Тара, а також національний парк “Дурмітор”. Користуйтеся.

Грузия. Генштаб, километровка и пятсотметровка

Грузія. Топографічна карта, три шара деталізації, зокрема  кіломтровка та пятсотметровка.  Масштаб 1:50000  (Розмір 1012 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Грузия. Туристическая картаГрузия. Схема маршрутов. Трекинговоя карта

Грузія. Туристична карта а також трекінгова карта із маршрутами. Район г. Казбек.  Масштаб 1:50000  (Розмір 18 Мбайт)

(Дзеркало 2)

Далі буде…

Приємних, захоплюючих подорожей!


21 Responses to Карти для GPS Magellan Triton

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.