browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Х-Крим 2011

Posted by on 21 Жовтня 2011
Традиційні Кримські перегони “X-Крым 2011” відбулися.
Як завжди купа народу в усіх класах. Ми беремо участь у класі “М” – тобто пішака (без вела) до того ж із “дорослою” дистанцією на 42 години. Ті самі знайомі обличчя оргів і учасників. Перегони дуже серйозні, але ми налаштовані на перемогу і після старту – біжимо в ліс до першого КП. Стараємось триматися стежок, але кругом гори і підйоми-спуски тому задача змінюється на “дійти і не тупіть”.
Дабл-слейк
Вдень дуже спекотно а в ночі ХАРАШО. Просуваємося впевнено, долаємо всі КП і майже не тупимо. Після першої безсонної ночі ноги відмовляються іти на КП із орієнтуванням (також дається в знаки хащі можевельника і акації з яких напередодні ми вилазили). Провалюємо “класичний слейк”, проходимо “подвійний слейк”, “Мочимо” хом’ячків із воздушки і на перевальному КП, все іде чудово але відчувається легка усталость.
Коастерінг
Після сходу сонця ми з’їдаємо по гронці винограду і часок кумаримо під кущем біля дороги. Вирішуємо пропустити КП з орієнтуванням – бо ще оди перевал ноги не витримають.
Далі іде коастерінг – вздовж берега моря! Ура! Голіцинська тропа і Новий Світ – красотіще. Купаємось і трохи засмагаємо, шукаємо приховані КП.
Час іде вже на другу ніч – знаходимо останнє КП на березі і валимося з ніг, засинаємо прямо під каменем на березі моря. Нас будить холодний вітерець, до ранку ще далеко.
КП-X
Останній день видався не такий жаркий, сил мало. Ідемо не дуже швидко, але й то добре. В гору іти можна і вниз чомусь важко =). Збираємо останнє КП на горбку біля виноградика (до речі найсмачнішого що я взагалі куштував) і асфальтом гайда на фініш в Судак.
Дорогою обганяємо морально і фізично вимотані команди молодшого L-класу.
Нарешті фініш – падаємо на каримати – все нас не кантувати і засинаємо.
Фініш
Наше 8-ме місце!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.